آموزش

نحوه شارژ استیم با استفاده از گیفت کارت استیم ولت

آموزش ردیم گیفت کارت استیم والت

درباره استیم

این شبکه، مجموعه بزرگی از بازی های کامپیوتری است که تعدادی از آنها رایگان هستند، اما برای بقیه بازی ها لازم است آنها را خریداری کنید. شرکت های بسیار زیادی، بازی هایشان را در فضای استیم قرار می دهند. هر شرکتی که تصمیم به عرضه بازیش در استیم می گیرد، میبایست قوانین و مقررات این مجموعه را بپذیرد. یکی از این مقررات، ارزان تر شدن بازی ارائه شده به مرور زمان است. مثلا بازی ای که در ابتدا با قیمت 30 دلار عرضه می شود، بعد از یک سال ممکن است قیمت آن به 22 دلار برسد.
برای خرید بازی های اورجینال، باید گیفت کارت استیم (Steam Gift Card) خریداری کنید و از طریق آن، اکانتتان را شارژ کنید. سپس می توانید با گردش در محیط استیم و مطالعه امتیازات بازی های مختلف، یا دیدن دموهای بازی ها، آنچه مورد علاقه تان است را انتخاب کرده و خریداری کنید.

نکته مهم : قبل از انجام مراحل زیر حتما باید آی پی IP خود را مطابق ریجن مورد نظرتون تغییر دهید به عنوان مثال در صورتی که استیم ولت آرژانتین دارید آی پی شما باید آرژانتین باشد در غیر اینصورت ریجن شما طبق آی پی شما تنظیم می شود .

نحوه شارژ اکانت Steam با استفاده از گیفت کارت

پس از اینکه گیفت کارت استیم را از رایا گیفت خریداری کردید، لازم است ابتدا وارد اکانت استیم خودتان بشوید.
پس از وارد شدن به اکانت، در سمت راست بالای صفحه، بر روی نام کاربری خود، کلیک کنید. از منوی باز شده بر روی Account Setting کلیک کنید. صفحه ای مانند زیر را مشاهده خواهید کرد. داخل این صفحه، بر روی Add Founds To Your Steam Wallet کلیک کنید.

 

 آموزش شارژ و استفاده از گیفت کارت استیم والت

صفحه به شکل زیر باز می شود.  بر روی Redeem A Steam Wallet Code کلیک کنید.

 

 آموزش شارژ و استفاده از گیفت کارت استیم والت

داخل کادر مشخص شده، کد گیفت کارت استیمی که قبلا خریداری کرده اید را وارد کنید و سپس بر روی Continue کلیک کنید.

 آموزش شارژ و استفاده از گیفت کارت استیم والت

اگر بار اولی است که از گیفت کارت استیم استفاده می کنید، در این مرحله لازم است مشخصات و اطلاعات محل سکونت را طبق فرم زیر وارد کنید. بهتر است آدرسی که ارائه می دهید، آدرسی در آمریکا باشد.  پس وارد کردن اطلاعات بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

 

 آموزش شارژ و استفاده از گیفت کارت استیم والت

در این مرحله، اکانت شما به اندازه مبلغ گیفت کارت استیم، شارژ می شود و شما صفحه ای مانند زیر خواهید دید:

 آموزش شارژ و استفاده از گیفت کارت استیم والت

آموزش خرید بازی استیم  Steam

پس از شارژ اکانت بازی خود را در قسمت Game بازی مورد نظر را انتخاب کنید و روی گزینه Add to card کلیک کنید تا بازی در سبد انتخاب شود زمانی که نرم افزار از شما درخواست Payment کرد دقت کنید که پرداخت شما روی گزینه My Steam Wallet باشد سپس Purchase  را انتخاب کنید تا عملیات شما کامل شود.

بعد از انجام عملیات خرید ایمیل خود را که در موقع ثبت نام وارد کردید را چک کنید و وارد ایمیل ارسالی توسط استیم شوید روی Library  بازی خریداری شده را دانلود کنید.

اگر در ردیم و شارژ اکانت خود مشکلی دارید با پشتیبانی رایا گیفت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما این کار را برای شما انجام دهند.

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید گیفت کارت استیم والت به مراجه به صفحه خرید گیفت کارت استیم اقدام به خرید کنید و در 10 دقیقه گیفت کارت خود را به صورت پیامکی و درج شده در پنل کاربری خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید